POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Posuď knihu podle obalu (2)

13. října 2013 v 15:06 | Adelle |  Posuď knihu podle obalu
Narazila jsem na další povedené meme od Syki. Jde o to vybrat si knihu, která vyšla, vychází nebo se teprve chystá, přidat obálku a anotaci a k tomu napíšu názor na obálku (je jedno jestli českou, nebo anglickou). Meme v neděli.

Wicca

Spisovatel: Cate Tiernan
Český název: Wicca
Datum vydání originálu: 2. 9. 2010
Datum českého vydání: 7. 10. 2013
Anotace: Šestnáctiletá americká středoškolačka Morgan Rowlandsová si o sobě odjakživa myslí, že je naprosto obyčejná, nepříliš hezká dívka. Když se ale do města, kde žije, přestěhuje a na její školu nastoupí o rok starší Cal Blaire, který zrychluje tep nejen jí, ale taky všem jejím spolužačkám, zjistí něco, co jí od základů změní život. Je čarodějka a pochází z prastarého, mocného čarodějnického rodu - stejně jako Cal. A její moc je skutečně obrovská, tak obrovská, že se ji potřebuje naučit ovládat. A Cal se ochotně nabídne, že jí s tím pomůže. Jenže Cal se líbí i její nejlepší kamarádce Bree, navíc její rodina vůbec nemá radost z toho, co o sobě zjistila. Jak si s tím vším Morgan poradí? A bude Cal opětovat její city?
Jsem velice ráda, že CooBoo zachovalo originální obálku, protože je prostě BOŽÍ. Oukej, sice tady na Zlomenou asi nemá ;), ale Wicca se mi hrozně líbí a možná to je povrchní, ale já se do ní pustím už jen kvůli obálce.
Co mě na ní zaujalo nejvíc? Ta hvězda. Nevím, asi by mě nenapadlo, že bych ji vytvořila tady z nějakých kytek.
A co vy na Wiccu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Becky Becky | Web | 13. října 2013 v 17:14 | Reagovat

Souhlas, ta obálka je nádherná. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are