POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Panika | Nová kniha Lauren Oliver

12. října 2013 v 11:12 | Adelle |  Připravované knihy

Nová tvář Lauren Oliver

Spisovatelku Lauren Oliver znáte především díky sérii Delirium nebo knize Chvíle před koncem. CooBoo již dlouho oznamuje, že chystá další novinku; a ta v originále vyjde teprve v březnu příštího roku. Budeme mezi prvními, kdo ji přeloží! :)


Doteď jsem vlastně o Panice moc názorů neměla. Ono se hodí, když se sem tam zachce přeložit anotaci :) Takže tady je můj pokus o překlad Paniky:

Panika začala ovládat Carp, 12 000 lidí uprostřed ničeho: protože to bylo v létě, a nic jiného nešlo dělat.
Heather si nikdy nemyslela, že by se účastnil legendární hry Panika, kterou hrají absolventi vysokých škol, kde je vše ve vysoké sázce a odměna je ještě vyšší. Nikdy si o sobě nemyslela, že by byla jako někdo nebojácný a nebo že by vynikala v boji. Ale když se najde něco, a někdo, za koho lze bojovat, zjistí, že je statečnější, než si kdy myslela.
Dodge nikdy nebyl vystrašený. Jeho tajemství jej podnítí a dostane přes celou hru, to je jisté. Ale to, co neví, je, že není jediný, kdo má tajemství. Každý pro něco hraje.
Pro Heather a Dodgea hra přinese nová spojenectví, nečekané odhalení a možnost první lásky pro každého z nich; a vědomí, že věci, kterých se bojíme, jsou obvykle ty, které nejvíce potřebujeme.

Knihu najdete na:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are