POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Waiting on Wednesday (1)

11. září 2013 v 12:00 | Adelle
Waiting on Wednesday je projekt pořádaný Breaking the Spine. Jde o to napsat nějakou knihu, kterou s radostí očekáváme; do které se rádi pustíme v co nejbližší době.


Fenomén od Marie Lu

Anotace: June a Day přijíždějí do Las Vegas a nemyslitelné se stává skutečností - Elektor Primo umírá a vlády se ujímá jeho syn Anden. Republika se tak ocitá ještě o krok blíže absolutnímu chaosu. Day však ze všeho nejvíc touží zachránit svého malého bratra, a tak mu nezbyde nic jiného, než se spojit s Patrioty. Ti oběma slíbí pomoc, mají jen jednu malou podmínku - Day a June musí zabít nového vládce.
Zdá se, že je to mimořádná šance, jak změnit vývoj celé republiky, jak vyjádřit vůli tak dlouho utiskovaného národa.
Ale June si postupně uvědomí, že Anden není jako jeho despotický otec. Co když je jedinou šancí na nový začátek? Co když revoluce musí mít vyšší smysl než osobní pomstu? Co když se Patrioti mýlí?

Četla jsem Legendu, první díl, a ta mě naprosto uchvátila, ačkoli jsem to až tak moc nečekala. Prostě bomba, jak z pohledu Daye, tak June. Romantika, napětí, akce, nečekané zvraty. Rozhodně můžu doporučit. A tak je jasné, že se moc moc těším na Fenomén. Měl moc hezké datum vydání (2. září) a má kouzelnou obálku. Z anotace mi běhá mráz po zádech a navíc má Fenomén o hodně víc stránek než Legenda. Momentálně na něj šetřím ;) Co vy a Legenda nebo Fenomén?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are