POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Sladká políbení (1)

2. září 2013 v 17:19 | Adelle |  Sladká políbení
Možná je trochu pozdější datum, ale nakonec mě toto meme od Syki uchvátilo a prostě se musím přidat. Nevím, jestli z tohoto meme udělám týdenní runu, zatím to ale bude vycházet náhodně, koneckonců přece jen máme začátek školního roku a náš rozvrh hodin je hrozně dlouhý, tak uvidíme, jak to budu stíhat.

POZOR, toto meme může naspoilerovat děj.

Legenda

Marie Lu

"Taková upřímnost!" rozesměju se, ale nedokážu od něj odtrhnout oči. Nakonec se mi podaří dodat: "No, myslím, že už jsi toho vína vypil dost. Je na čase jít spát."
Sotva to stačím vyslovit, chlapec se ke mně natáhne blíž a vezme mou tvář do dlaní. Se svým výcvikem bych dokázala jeho paže odrazit a povalit ho na zem. Ale teď nezvládám nic jiného než tiše čekat, co bude dál. Přitáhne mě k sobě. Sotva se stačím nadechnout, než přitiskne svoje rty na mé.
Cítím z jeho polibku víno. Nejdřív líbá něžně, pak, jako by chtěl víc, mě přitiskne ke zdi. Jeho rty jsou hřejivé a hebké. O tvář se mi otřou jeho vlasy. Snažím se soustředit. (Není to poprvé. Rozhodně už líbal jiné dívky, a zřejmě celkem hodně. Je... zdá se mi, jako by lapal po dechu...) Přestávám vnímat všechno kolem. Líbám ho stejně hladově jako on mě. Cítím, jak se mi proti boku tlačí rukojeť nože, který má za opaskem, a celá se rozechvěju. Je tu takové horko, tváře mi úplně hoří...
Skončí to sám. Oba se na sebe mlčky díváme, zmatení tím, co se právě stalo.


U Legendy jsem, popravdě, žádnou romantiku nečekala. Když už byla napsaná v anotaci, tak jsem myslela něco o myšlenkách "On/a je hezký/á" atd., ale že by rovnou tohle? Takže si mě Legenda opravdu získala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are