POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

"Co chceš k Vánocům?" | Aneb nikdy se mě na to neptej

13. září 2013 v 14:41 | Adelle
Tu osudnou otázku mi mamka položila, když jsem seděla v křesle a četla si Školu noci 3 (můžete se těšit i na recenzi). Někdo by řekl, že je to úplně primitivní, ale podle mně ne, protože posledně, když se mě na to ptala, tak jsem dostala vynadáno, že mám dárky za několik tisíců. A za to může jen jeden důvod...

knihy. No a co, tak si prostě nemůžu pomoct! Je hodně knížek, které bych ráda přečetla, než se přes to Young Adult období přeženu a nastoupí úplně jiné žánrově zasazené knížky. Navíc nechápu, co jiného bych si ještě mohla přát. Nejsem moje ségra, plyšového šmoulu fakt nechci. To bych si radši přečetla knihu Champion, u které jsou ale moje šance na dně kvůli angličtině... myslím, že ještě ani nevyšel v originále, ne? Mamka prostě nechápe, jak můžu číst knížku v angličtině (takže ať se podívá na A Shade of Vampire). Ráda mám doma všechny série pěkně pohromadě a právě Champion bude jediný, který mi v Legendě schází. (Ano, vytoužený Fenomén mám od včerejška doma.) Nerada otevírám nové série, ale nevím, jestli pokračování Roztříštěné nebo Ptačího zpěvu se přeloží do Vánoc. No, spoléhat na to nebudu...
takže se nabízí otevřít třeba sérii Rudá jako rubín, kterou jsem si vyhlídla už před rokem (možná i dřív) a která se mi opravdu zalíbila. Nevydržela jsem to a přečetla si i ukázkovou kapitolu na cooboo.cz, která si mě taky okamžitě získala (nejen díky Gwenině charakteru). No, a celá trilogie je na místě. Pak že mám chtít dárky za málo peněz.
Když jsem přečetla první díl Školy noci (recenze), tak nějak mi hlavou prolétlo "Tohle je dobře napsané, mohla bych to taky někdy vlastnit." Ha, povedený vtip. Neutrácet za trilogie? A co takhle rovnou za nekonečnou sérii? Kdo ví, kolik má Škola noci vlastně dílů. Teď u Knižního klubu vychází další díl a jsem opravdu šťastná, že jsem si načnula tak sáhodlouhou sérii.

No, mohla bych tady seznam svých knížek, co bych ráda vlastnila, vypisovat donekonečna. Takže teď se do toho nekonečna pustím ve WordPadu a vypíšu mamce pěkný dopis Ježíškovi, co bych tak k Vánocům chtěla.

A jak je to s Vámi?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are