POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Tag plný barev...

25. srpna 2013 v 19:45 | Adelle
Na nějaký projekt narazím vždycky, když brouzdám po knižních blozích :) a tenhle se mi zalíbil už jen názvem. Vymyslela ho bloggerka vlastnící web Život s knihami (Simona). A jak jsem se do toho vžila já?1. ČERVENÁ
Upíří ségry - no dobře, sice se to už k mému věku asi nehodí, ale dostala jsem ji jako menší a je to technicky vzato jediná knížka s červenou obálkou, co ještě mám v knihovničce, takže co?

2. ORANŽOVÁ
Drakie - tam mě dostala už jen oranžová Jacinda na obálce. Děj byl ještě lepší, rozhodně doporučuju přečíst.
3. ŽLUTÁ
Jasnou volbou Monster High 2 - sice jsem v některých okamžicích Cleo nemohla vystát, ale její vkus pro zlato je prostě úžasný. Teď si představte, že všechno, co má ona, vlastníte vy. Jsem v ráji!

4. ZELENÁ
Jejky, tady jsem na tom jako s červenou, jen jedna jediná zelená! Tak to se musí spravit. Letopisy Narnie 1 je spíš taková pohádka, ale pořád se mi líbí.

5. MODRÁ
Tak, a tady je duel - Drakie 2, nebo Ptačí zpěv? Obojí je nádherně spojeno s oblohou, kdy potřebujete svobodu. A ty obálky?

6. FIALOVÁ
Fialovou zatím nemám! Měla bych si rychle něco sehnat, co? ;)

7. RŮŽOVÁ
Moji kámoši růžovou nesnáší a schválně jí všichni říkáme žůžová. Podle mně je na ní přece jen něco hezkého, no ne? S růžovou mám spojené Monster High 1, žůžová je prostě holčičí a stejně tak i obálka.

8. HNĚDÁ
Jasně že Jsem roztříštěná! Je to opravdu kousek, na který jsem ve své knihovničce pyšná (ačkoli by to mohlo platit i o ostatních knížkách). Tak nějak přemýšlím, kdy se do ní zase vrhnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are