POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Fanklub Cassiana!

4. srpna 2013 v 14:25 | Adelle |  Dívčí čtení
Goodreads je vážně užitečná a skvělá stránečka, to se musí nechat ;). Sice už profil na tomto webu vlastním trošičku delší dobu, pořád jsem se ale všechno na něm nenaučila (a musím přiznat, že mě to hrozně baví). Takže dneska jsem se zase naučila něco nového - groups, čili hezky česky skupiny. Nemohla jsem to vydržet, no, tak jsem si založila vlastní.

Už jen podle nadpisu článku je asi všem jasné, o kom bude. Drakie je prostě moje nejoblíbenější knížka a, ačkoli si Jacinda vybrala toho druhého, jsem si jaksi zamilovala Cassiana. Kdybych nakonec nezjistila, že Cassian poslední díl přežije, tak bych se do něj asi nepustila (na CooBoo stránkách je sekce listování v knize a tam Jacinda píše, jak Cassian umřel).
Tady je tedy odkaz na nový fanklub Cassiana: http://www.goodreads.com/group/show/110267-fanklub-cassiana A zapojit se do něj může každý. Zatím tam toho teda moc není, přece jen je to pár minutek starý fanklub ;), ale můžu slíbit, že se to pokusím vylepšit všemi možnými způsoby (třeba i tím, že žádný jiný fanklub zakládat nebudu ;)).


Mimochodem bych vám chtěla sdělit, že sem nebudou přibývat články od 7. srpna (středa) do neděle, protože jsem na dovolené ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are