POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Bannery a Team Stickers: moje knihy

2. srpna 2013 v 16:53 | Knihomolka Ada |  Moje tvorba

Bannery a Team Stickers s mými knihami

Tak jsem začala pracovat a vytvořila jsem bannery a team sticerks (inspirováno imlovingbooks.com) s mými knihami. Musím uznat, že jsem čekala lehčí práci. Ale pracovat s fontem Scriptina je teda děs, to se musím přiznat.
Nejdřív jsem teda zkusila navrhnout, jak by mohla vypadat obálka Černé a bílé (ukázka). Ostatní obálky si radši navrhuju tužkou a pastelkama na papíře :).

Takže tady je teda moje dílo, obálka Černé a bílé. Sebekriticky přiznávám, že kreslit na počítači je vážně umění a obdivuju všechny, kteří to umí.

Co na ni říkáte? ;)

A podle obálky jsem zkusila i banner. Pod ním je hned banner Dračího honu (ukázka brzy). Prosím, abyste při kopírování nechali odkaz nebo uvedli zdroj (jméno nebo název blogu). Díky.
Vzhled bannerů závisí na obálce, takže až (jestli) mi vydají Černou a bílou a bude jiný obal (mám v záloze ještě jeden), tak banner trošku pozměním.


Použity fonty, které se objeví v knihách.

A pak tu máme ještě další věcičku a to Team Stickers. Vím, že jste ještě číst nemohli, ale už jen z ukázek jste si mohli něco vyvodit. (Pokud jde o Chrise, brzo přidám i scénu s ním). Poprosila bych úplně stejně jako s bannery - i s odkazem.

NIGHTMARE 1: PROKLETÁ (ukázka)

nebo

ČERNÁ A BÍLÁ (ukázka)

nebo
Použity fonty, které se objeví v knihách.
Respektujte prosím odkazy. Ještě jednou díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are