POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

A Shade of Vampire | Tady vás chytuí už jen prolog

22. srpna 2013 v 11:50 | Adelle |  Dívčí čtení

A Shade of Vampire

Zrovna jsem si konečně sehnala vytouženou e-knížku A Shade of Vampire od Belly Forrest a abych pravdu řekla, chytil mě už jen ten prolog. A navíc se taková anglická e-knížka hodí nejen kvůli čtení...

...jak každý ví se slovní zásobou, ale protože je v angličtině, tak si taky potrénujeme naši slovní zásobu. Sice mi semtam pomáhá strejda Google, ale jinak to celkem zvládám. A abych pravdu řekla, tady vás uhrane už jenom pouhý prolog.
A Shade of Vampire by Bella Forrest
Styl vyprávění Belly Forrest se mi velice líbí a někdy bych si knížku ráda přečetla i v českém vydání. Už jen prolog odhalí tolik z děje, že vás to nutí se okamžitě začíst dál. Z tohodle bude trhák, Bello! :)
Takže se vrhneme na hodnocení podle kritérií:
Název - ten si mě získal jako první, když jsem projížděla databází na Goodreads. Stín upíra. Je jasné, že se z toho vyklube něco pořádného, co?
Obálka - většinou jsou obálky první, na co se dívám, ale v tomhle případu se to prohodilo s názvem. Obálka je magická a řekla bych, že se ke knize pěkně hodí. No a ten font?
Spisovatel - o Belle Forrest slyším prvně, když jde o tuhle kouzelnou knihu. Uvidíme, jestli se z ní vyklube skvělá spisovatelka.

O čem byl prolog? Hlavní hrdinka vypráví o svém frustrujícím životě před tou nocí. Už jen tohle označení bere své, ne? Její matka se zcvokla. A Sofie si myslí, že skončí úplně stejně. Jsem sice na začátku, ale fakt se těším, co se vyklube z oné noci.
Ukázka:
Granted, I wasn't so sure that it would be much of a great life, but at least I was certain that I was going to have a life. (Český překlad: Je pravda, že jsem si nebyla jistá, že to bude úžasný velký život, ale aspoň jsem věděla, že jsem se chystala ten život mít.) P. S.: tahle věta si mě sama o sobě získala.

A chcete si zasoutěžit o A Shade of Vampire? Mrkněte na giveaway: http://www.goodreads.com/giveaway/show/62319-a-shade-of-vampire
Co říkáte vy na novou sérii plnou upírů?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are