POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Recenze: Tajný kruh 2

11. července 2013 v 19:40 | knihomolka Ada |  Recenze

Recenze: Otrokyně

Lisa Jane Smith
Originální charakteristika:
Pokračování strhujícího příběhu moderních čarodějek!
Po zasvěcení do Tajného kruhu mladých čarodějek se Cassie opájí svou nově nalezenou mocí, která je stejně návyková jako nebezpečná. Octne se mezi dvěma soupeřícími klany a záhy stojí před zásadním životním rozhodnutím: Má zradit ty, které miluje, nebo se doznat a riskovat tak vyhoštění z kruhu?

Cassie je Fayeinou otrokyní - a musí ní zůstat, protože jinak Faye vyzradí Cassiino hrozné tajemství, že se líbala s Adamem. To by Dianu zabilo. Takže i přesto, že se jí t hnusí, musí donést křišťálovou lebku Černého Johna. Ale hrátky s ní stály Faye málem život. Cassie se to líbí čím dál míň...

A tuší správně. Dochází jí, že pokaždé, když se lebka vytáhne z písku, někdo umře. Kori. Ředitel. A teď na plese Jeffrey. To už je nemožné. Cassie nedokáže pro Faye dál pracovat, ale Dianě to přece neudělá...

A pak nastává ten hrozný okamžik. Volba nového představeného Klubu. Doteď jím byla Diana, ale jelikož dnes má spolu s Faye sedmnáct, volí se nový. Diana i Faye mají stejný počet hlasů, a rozhodne Cassiin hlas. Pokud bude hlasovat pro Faye, Dianu tím zklame a je možné, že ztratí kamarádku. Ale pokud to neudělá, Faye tady veřejně prohlásí, co se s Adamem stalo. A to je pořád horší.
Novou představenou se tedy stává Faye.

A lebka je pryč. Zmizela z povrchu zemského, vybuchla. Černý John je ale pořád tady, i když má být správně mrtvý.

"Zabili jeho tělo, ale jeho duše zůstala mezi námi." Cassiina babička

Cassie to vidí jasně: to ona musí Černému Johnovi zabránit, aby dál šířil zlo. A proto se taky postaví Faye - ale ta to jen tak nepřijme. Jde za Dianou - i s tajemstvím, které hodlá vyzradit.

Na to, co se vážně říkalo o Upířích denících, se mi Tajný kruh začíná líbít čím dál víc. Cassie všechno rychle dojde a to je fakt úžo. I Adam s Nickem jsou dost kouzelní... doporučuju všem. Čarodějky z New Salemu jsou bomba!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are