POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Recenze: Tajný kruh

2. července 2013 v 14:52 | Knihomolka Ada |  Recenze

Recenze: Tajný kruh

Lisa Jane Smith

Charakteristika od CooBoo:
Cassie je donucena se přestěhovat ze slunné Kalifornie do ponuré Nové Anglie a stále touží po svém starém životě. A to přesto, že cítí zvláštní spřízněnost s hrozivou skupinkou teenagerů, kteří terorizují její školu. Po zasvěcení do klanu čarodějek, které už po staletí ovládají New Salem, se stává součástí Tajného kruhu, opojného a smrtelně nebezpečného zároveň.
Ale pak se zamiluje do záhadného Adama a musí si vybrat, zda odolá pokušení, nebo se odváží použít temné síly k tomu, aby získala, co chce - i když ji to může zničit.


Cassie miluje svůj domov a nemůže se dočkat, až se vrátí z toho děsného místa, kde je nucena žít s "kamarádkou" Portií. Cassiina matka však z nějakého důvodu zruší odjezd domů a jede do New Salemu, kde vyrostla. Cassie tam nechce a nenávidí to.

Nová škola její rozhodnutí výrazně podporuje. Jen kvůli tomu místu, kde bydlí, se jí všichni straní. Trojice ve složení Faye, Deborah a Suzan ji neustále obtěžuje. A Cassie to tak nenechá.

Po přijetí do Klubu v Tajném kruhu se stává plnohodnotnou čarodějkou, to je ale teprve začátek.

Cassie je hodně plachá dívka, je trochu víc naivní a ráda všem dá šanci. Kvůli novému postu čarodějky se snaží ostatním vyrovnat a začíná mít víc vlastních názorů, vyřčených nahlas. Je hodně kamarádská a i když je do kluka až po uši zamilovaná, nechá ho pro kamarádku.

Většinou padají názory L. J. Smith Upíří deníky úplně pokazila a Tajný kruh není o moc lepší, mně se ale Tajný kruh hrozně moc líbil a to už od začátku. Přišlo mi, že to má jakési kouzlo, díky kterému se prostě nedokážu podívat na konec. Začínám si říkat, že i Upíří deníky nemusí být špatné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are