POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Recenze: Počertěná

2. července 2013 v 14:44 | Knihomolka Ada |  Recenze

Recenze: Počertěná

Shani Petroff

Charakteristika od CooBoo:
"Máma vždycky říkala, že můj otec je ďábel. Nikdy jsem netušila, že to myslí doslova."
Angelin otec (známý také jako Ďábel) chce být součástí jejího života. Na oplátku nabízí, že jí může dát cokoli, po čem její srdce zatouží - včetně popularity nebo rande s Colem Danielsem, klukem, do kterého je už dlouho zamilovaná. Ale Angel má svoje podmínky - táta musí přestat s ďábelským byznysem a zbavit se svých speciálních schopností. Odsoudí se tak Angel k věčnému obědvání u stolu loserů? Nebo se svým drahým tatínkem uzavře nějakou dohodu?


Angel žije s mámou s domnění, že její otec je mrtvý. Žije si životem poklidné dívky - je až po uši zamilovaná do svého hezkého spolužáka Colea, ale ostatní ji berou jako loserku. Angel se snaží se svou nejlepší kamarádkou Gabi přesto nějak se spolužáky vyrovnat.

A do toho všeho přijde ďábel. Lucifer, přezdívaný Lu. Je to Angelin otec a chce být nutnou součástí dceřina života. Angel je však zvyklá na život bez otce a když je jejím otcem ďábel, nemohlo to být horší.

"To i šáša Krusty by byl lepším otcem než on."

Lu to ale u své dcery nevzdává a stále se snaží udělat na Angel dojem. Jenže ta se nenechá ďáblem zviklat. Potíž nastane, když Angel zjistí, že po svém otci nějaké kouzelné schopnosti podědila...

Angel je typická puberťačka, která si jde sama za svým snem a nepotřebuje pomoc. Má skvělé sebeovládání, ďábel ji jednoduše nedostane.

Počertěná je spíš pro ty mladší, mně ale naprosto okouzlila. Smála jsem se i nahlas a splňovala všechno, co u knih miluju. Doporučovala bych každé dívce.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wew wew | 12. března 2015 v 10:34 | Reagovat

jake ma angel prijimeni ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are