POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Recenze: Monster High 3

10. července 2013 v 10:02 | knihomolka Ada |  Recenze

Recenze: Kde je vlk, tam je hra

Lisi Harrison

Originální charakteristika:
Clawdeen Wolfová byla vždycky trochu ve stínu všech svých šesti bratrů, ale teď se konečně dostane na výsluní díky oslavě svých sladkých šestnáctin. Ovšem po zveřejnění Mého souseda ghúla se rodina Wolfových musí schovat v lesích. A to Clawdeen ani trochu netěší, protože teď musí tvrdnout v rodinném penzionu se svými nudnými bratry, dokud se neobjeví Lala, aby jí dělala společnost. Ale zdá se jí to, nebo její kamarádka flirtuje s Claudem?!

Film Můj soused Ghúl se totálně pokazil. Všichni SOVáci jsou nucení se ukrýt, protože teď o nich ví de facto celý svět. Clawdine zrovna měla slavit šestnáctiny, což je pro američanky obrovská událost. Jenže kvůli filmu je oslava zrušená a to je pro Clawdine konec světa.

Sexy šestnáctiny se konat nebudou a pan D., vůdce SOVáků, rozhoduje o tom; že se všichni SOVáci přestěhují jinam. Každý dostane jiné jméno, nový mobil atd. Frankie protestuje, ale pan D. si stojí za svým. Viktor s Vivekou souhlasí s tím, aby Steinovi zůstali v Salemu, za což je jim Frankie vděčná.

Ale Melody tak šťastná není. Jackson taky patří mezi SOVáky a jeho máma, paní J., se rozhodla odstěhovat se do Londýna. Melody to tak nechce a všemožně se snaží přesvědčit nejen Jacksona, ale i jeho matku. Ta je neústupná...
A do jejich domu se nastěhuje jakási Marina, divná žena, která vypadá na SOVačku. Melody si s ní chce aspoň popovídat, ale ona odmítá a zabouchává jí dveře před nosem pokaždé, když se objeví.

Clawdine se s Lalou, Blue a ostatními kámoškami domluví, že oslava Sexy šestnáctiny přece jen bude. Uteče rodičům pryč a pozve všechny SOVáky z celého světa. O párty se nakonec dozví celá rodina Wolfových, a souhlasí.
Na párty se však neobjeví jen SOVáci, ale i normáci. A konečně pochopí, že SOVáci jsou stejní jako oni.

Jackson zůstává v Salemu a Melody zjišťuje, že Marina je její pravá matka, ale má stejně silný hlas jako ona, takže ji radši dala někomu jinému. Takhle mohla žít svobodný život. A Melody má konečně klid.

Skvělý díl, přes celý se táhlo napětí. Tohle by měli přečíst všichni fandové monster a fantasy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are