POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Recenze: Dívčí parta

2. července 2013 v 18:02 | Knihomolka |  Recenze

Dívčí parta

Lisi Harrison

Charakteristika od Klokana:
Claire se s rodiči přestěhovala do New Yorku a bydlí v domě otcova přítele. Jeho dcera Massie je stejně stará jako Claire a všichni očekávají, že se z nich stanou nejlepší kamarádky. Nemohou se víc mýlit. Na rozdíl od domýšlivé Massie je Claire hodná dívka a Massie dělá, co je v jejích silách, aby zmařila Claiřiny šance zapadnout do party.
Massie, Alicia, Dylan a Kristen tvoří nerozlučnou partu kamarádek. Rodiny všech čtyř jsou šíleně bohaté a podle toho se dívky také chovají. Jsou namyšlené královny, které si nic nenechají líbit a kterým nesmí nic stát v cestě...


Jenže co se stane, když si to nakráčí nová Claire, a pokazí tak Massiiny plány?

Massie svým kamarádkám Claire okamžitě znechutí, už jen proto, že Claire není bohatá. Alicia i Dylan ji ztrapňují a všemožně zesměšňují. Kristen je na vážkách a za to je Claire vděčná.

Jenže Dívčí partu rozdělí ledacos, takže si Massie a Claire na nějakou dobu role vymění. Massie se pak vrátí zpět, ale neví, co s Claire.

Všechny čtyři holky se chovají jako osmnáctileté, zatímco mají teprve dvanáct. Přišla mi taková... jiná, divnější, proto tak krátká recenze...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are