POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Prázdninové napětí | Thrillerový výběr

16. července 2013 v 9:42 | knihomolka Ada |  Dívčí čtení

Výběr thrillerů na prázdninové napětí

Polovina prázdnin je skoro za námi, ale knihy se pořád vydávají a pořád čtou. Za chvilku si říkám, že budu muset dlouho čekat, než se to všechno vydá, protože mi dochází četba :) Ale když tak brouzdám po internetu, nějaké pěkné knihy se najdou, ne?

Tak jsem narazila na čtyři thrillery z nakladatelství Fragment. Všechny jsou z edice s jednoduchým, výstižným názvem Thriller a v každé z nich je exkluzivní napětí.
Musím teda přiznat, že jsem ještě ani jednu nečetla, ale podle anotace by všechny mohly být skvělé. Navíc všechny čtyři mají v knihovně a každopádně si je půjčím ;).
Tady jsou čtyři knihy s fragmentovskou anotací. Tak co, chytla nějaká?

Zrádný anděl od Ulrike Bliefert

Leonie tráví prázdniny společně s rodiči, kamarádkou Maike a malým bratrem. O nejmladšího člena rodiny se má během dovolené postarat místní dívka Sonja, ke které se Maike začne od začátku chovat podezřívavě. Leonie to nechápe a považuje za přehnané. Sonja však něco tají. Jaká je její minulost? Co je vůbec zač ta dívka s tváří anděla? Pokud Leonie neodhalí děsivou pravdu včas, budou všichni ve velkém nebezpečí.Motýlí křídla od Veroniky Bicker

Laura zahynula před rokem při dopravní nehodě. Její sestra Elena se pokouší zapomenout, ale jak se jí to má podařit, když o rok později objeví takřka na stejném místě další mrtvou dívku? Může to být náhoda. Jak přesně Laura zahynula, to Elena dodneška neví. Co tají matka, která ji nechce spustit z očí? A jak to, že se o ni najednou zajímá hezoun Tristan, který je o dost starší než ona? Když pak Eleně začnou chodit anonymní dopisy a kolem domu se potloukají zakuklené postavy, začne hledat pravdu na vlastní pěst…


Mrazivé léto od Manuely Martini

V jihošpanělském městečku Marbella si patnáctiletá Lyra připadá jako v ráji. Až do chvíle, kdy zmizí její spolužačka Pia. Lyra se rozhodne přijít tomuto záhadnému zmizení na kloub. Nedlouho poté je Pia nalezena mrtvá a z letní idylky se stává zlý sen. Lyře se zdá, že se její matka chová divně. Navíc je přesvědčená, že zahlédla svou sestru, která zahynula již před deseti lety. Co jí matka tají? Jaká děsivá tajemství měla zůstat navždy skryta?Výkřik do tmy od Manuely Martini

Franziska se vrací na místo, kde před rokem zemřel za nevyjasněných okolností její přítel. Všichni jsou přesvědčeni, že vrahem je Franziska, která si z osudného večera vůbec nic nepamatuje. Musí si vzpomenout, odhalit, co se tehdy opravu stalo. Proč jí v tom ale někteří brání? Při hledání pravdy se sama ocitá v nebezpečí... Co když se všechno odehrálo úplně jinak?
Říká se, že Němci neumí točit pohádky. To možná ano, ale o knihy se rozhodně postarat umí ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are