POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Možná jsem blázen. Ale kvůli knihám ne!

3. července 2013 v 14:10 | Knihomolka Ada

Blázen kvůli čtení?

Některé lidi vážně nikdy nepochopím. Fajn, beru to, že nečtou - ne každého to nějak vezme a začne ho to bavit. Tak ale proč naráží na nás, ty, kteří mají v četbě zalíbení? "Jsi cvok, pořád čteš" je jen jedna z mála vět, které pořád padají.

Jo, uznávám. Blázen jsem, a to pořádnej. Ale proč zrovna kvůli knížkám?

Tohle se neukazuje...

Už jsem si na to pomalu zvykla, takže skoro nikomu ani neukazuju hromádku půjčenou z knihovny. Po dnešku by si o mně říkali, že jsem zralá akorát na psychiatrii.
Něco, co jsem si dneska sehnala z knihovny na ukázku. Může to posloužit jako tip do čtenářských deníků, tak kdo by chtěl...:

LAUREN KATE - MUKA
Luce má za sebou těžké období...
Když umřel Trevor, většina lidí ji z jeho smrti obvinila, a to jenom proto, že mu byla nablízku - a ona přežila. Rodiče ji poslali do polepšovny-školy Meče a kříže, kde se to ale o moc nezlepšilo.V její přítomnosti zahynul spolužák Todd. Aby toho nebylo dost, Daniel a Cam, mezi kterými se rozhoduje, jsou oba andělé - jeden dobrý, jeden zlý. Oba dva ji chtějí jako svou holku, každý však z jiných důvodů - Daniel samozřejmě z těch lepších.
Luce čeká další velká zkouška, protože vážně netuší, jak velký rozdíl mezi Danielem a Camem doopravdy je.

Lauren Kateová je skvělá autorka a její knihy bych doporučila každému.
LISA JANE SMITH - TAJNÝ KRUH 2, UPÍŘÍ DENÍKY 1
Těžký život?
Prosté, nevystihující. Elenin a Stefanův život je kupa plná chvějících se nitek, které by se nejradši rozkočily, než aby řešily svoje problémy.
Elena - člověk. Stefan - upír. A přesto nerozluční přátelé.
A co se stane, když do vašeho života vstoupí krvelačný bratr Damon?


Cassie už fakt neví, kde jí hlava stojí.
Měla se s mámou vrátit domů, aby si konečně zase začala užívat život. Ale to se nestalo - máma ji odvedla do New Salemu, kde to Cassie vyloženě nesnáší. Jenže pak se seznámí s Dianou, která ji zasvětí do Tajného kruhu čarodějnic a čarodějů. S Faye si ale moc do oka nepadne. Stane se její otrokyní - a je snad ještě něco horšího?


LISI HARRISON - DÍVČÍ PARTA O PRÁZDNÍNÁCH: MASSIE MÓDNÍ POLICIE
Massie, Alicia, Dylan a Kristen - nerozlučná parta sedmaček, které jsou hrozně bohaté, namyšlené a mají to, po čem zatouží. Když se do města přistěhovala Claire, všechno se hroutilo. Jenže i Massii se občas rozsvítí v hlavě a Claire vzala do party. Nastávají prázdniny a Massie už fakticky ví, co dělat...JOHN FLANAGAN - HRANIČÁŘŮV UČEŇ 3
Morgarath chystá válku proti Araluenu. Will, Gilan a Horác jdou po jeho stopách, když v Celtice nikoho nenajdou. Když se Gilan odpojí, Will má plán - vystopuje Morgaratha až do jeho skrýše a zjistí, co má za lubem. Uvidí most, ale nevyjde mu plán - Morgarathovi posluhovači ho zajmou i s novou kamarádkou Evanlyn. Skandijci, kteří se Morgarathovi vzepřeli, Willa a Evanlyn odváží do Skandie. A je jen na Haltovi, aby svého učně zachránil.

P. C. CASTOVÁ - ŠKOLA NOCI

THOMAS BREZINA - ŠÍLENĚ DIVOCÍ ANDÍLCI
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are