POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Info o mých knihách

9. července 2013 v 11:32 | knihomolka Ada

Moje knihy

Ano, jsem taky spisovatelka, jak už většina z vás čtenářů ví. Mám jich rozepsaných opravdu několik a je to můj nejoblíbenější koníček, samozřejmě spolu se čtením. :)


Tak jsem se rozhodla, že vám informace o mých knížkách trochu přiblížím. Všechno taky najdete na www.mujzivot-mujsen-officialniweb.webnode.cz , který je věnovaný sérii Můj život = můj sen (Fredy!), ale na webu se objevují i jiné novinky než se světa Fredy.
Takže bychom mohli začít, že? Tady stručné informace o knížkách. Přemýšlím, že bych udělala i bannery...

Fredy, to jsem já
Frederičin sen je stát se spisovatelkou, jenže ji v tom žádné nakladatelství vůbec nepodporuje. Do toho všeho se pletou kluci a Frederičin starší bratr Vincent. Pak ji kluci přijmou do kapely. A jak to nakonec dopadne?
Dračí hon
Jaylon je typický puberťák - závislý na technice. Jeho strýc ho na nápravu pošle do jiného světa, jenže Jaylon netuší, co se tam děje. Kruté podmínky a žádná komunikace na dálku. Už teď má nepřátele a jeho jedinou společnicí je stejně stará holka...
Luciferka
Lucka je totální loser spolu se svou nejlepší kámoškou Angelikou. Na výletě se dostane do pekla, kde se potká nejen s Luciferem, ale i s jeho hezkým synem. A když přeskočí jiskra mezi budoucím vládcem pekel a obyčejnou dívkou? Navíc se do toho všeho plete Angelika se svými kecy (a je jí jedno, co si o ní lidi myslí). Vyvine se z toho happy end?
Norephay
Sedm holek - sedm obyčejných životů. Ty se ale jednoduše změní v neobyčejné - holky získávají schopnosti a musí chránit Křišťálové království od zlého Černého. Jenže magie a škola bez ní je taky pěkný oříšek...
Černá a bílá
Devil a Angel - nerozlučná dvojčata a nejlepší kamarádky. Když spolu jedou z nádraží, smete je tirák a obě zemřou. Dostávají se do nebe jako andělé, ale Angel není přijata. Stává se z ní Černý anděl. Deviliným úkolem je chránit spolu s ostatními anděly nebe. Ale bude schopná postavit se vlastní sestře?

Tak co, chytlo vás něco? :) Fredy, Dračí hon a Luciferka už čekají na schválení od nakladatelství CooBoo, tak uvidíme ;).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are