POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

CooBoo-A-Thon - žebříček nej knih

9. července 2013 v 12:11 | knihomolka Ada

Žebříček nejlepších knih od CooBoo

Takže, když už tady máme CooBoo-A-Thon a žebříčky s nej knihami, i já přispěju svou troškou do mlýna. Když jsem se dívala na ostatní blogy, většinou se tam objevují knihy, které doma mám, ale nejsou přečtené, takže je možné, že se tenhle žebříček třeba za pár týdnů úplně celý změní.
Nad všemi jsem hrozně dlouho dumala (prostě mi přišlo nefér vyřadit těch milion CooBoo knih, které doma mám, takže sorry pro Monster High a spol.) a rozhodovala se o první místo mezi Drakii a Legendou. Dole uvidíte, kdo to z nich vyhrál :)

BRAMBOROVÁ MEDAILE - POČERTĚNÁ
Počertěná mně úplně okouzlila. Když jsem si četla první kapitolu na úvod na cooboo.cz, okamžitě jsem si Angel zamilovala. Líbí se mi její smysl pro humor, samozřejmě Gabi a taky to, že se Angel prostě nenechá ďáblem zmást. Škoda, že takovou holku nejspíš nepotkám.

BROZNOVÁ MEDAILE - LOĎ MEZI HVĚZDAMI
Loď mezi hvězdami se slovy prostě popsat nedá. Když jsem četla, o čem to je (zmrazení holky?), myslela jsem si, jaká to nebude blbost, ale hodně jsem se spletla. Loď jsem si zamilovala. Amy mi přišla jako správná holka, co si nenechá nic líbit a bojuje sama za sebe. No a Syn? Ten si moje srdce získal úplně celé.

STŘÍBRNÁ MEDAILE - LEGENDA
Legendu jsem dočetla teprve nedávno a okamžitě jsem si ji zamilovala. Day je prostě borec, je to ten nejbáječnější kluk, kterého jsem kdy na stránkách knížky potkala. A June byla taky kouzelná. Líbilo se mi, jak všechno rychle pochopila, jak jí šlo všechno do hlavy a i přesto, že Daye nenáviděla, se s ním nakonec spřátelila.

ZLATÁ MEDAILE - DRAKIE
Jak bych mohla popsat nej knihu? Drakie mně prostě okouzlila. Nejen stylem, jak je napsaná, ale i akcí, vtipem a dobrodružstvím. Cassian i Will byli kouzelní a o Jacindě ani nemluvím. Obdivuju Sophii Jordanovou, jak dokázala napsat tak báječnou knížku...
Tak co na to říkáte? Kterou knihu jste četli a kterou jste si taky zamilovali?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are