POZOR! TATO ADRESA JE JIŽ NEPLATNÁ! Navštěvujte novou adresu www.worldofbooks-adelle.blogspot.cz a komentáře pište taky tam!

Amy a Roger: Na cestě...

8. července 2013 v 14:20 | knihomolka Ada |  Připravované knihy

CooBoo chystá knihu Amy a Roger

O knížce Amy a Roger: Na cestě už se na stránkách CooBoo dlouho povídá a podle ohlasů nejspíš chytla hodně čtenářů. Já osobně jsem na Amy a Rogera hrozně zvědavá, protože takovéhle prázdninové toulky by mně mohly bavit.


Četli jste už Terezin nový blog? Je speciálně věnovaný pro tuto knihu. Obálka a všechny informace se nám pořád přibližují. Tereza dokonce prozradila, že se tam objeví i playlisty, které Amy a Roger rádi poslouchají. Což taky nemusí být na škodu, pokud jste takoví hudební maniaci jako já :).

Autorka knihy je taky mladinká, takže to by se na knížce mohlo hodně odrazit. No, možná by se mohla převtělit do Amy :)

Jsem zvědavá na celkový vzhled knihy, jak budou vypadat stránky, písmo kapitol i obyčejného textu a druhy kapitol. Neuškodilo by, kdyby se Amy s Rogerem střídali jako Amy se Synem v Lodi mezi hvězdami. Když už jsme u toho, ani nevím, kam Amy s Rogerem zařadit, jestli to bude další z mnoha dystopií, anebo spíš vtipná kniha. Jedno je ale jisté - v knížce bude hodně cestování. A i když nám vyjde spíš ke kocni prázdnin, pořád se to hodí na konečné cestování nebo k sednutí na postel po náročném dni učení.

Co si vy myslíte o téhle knížce? Těšíte se na ni?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Say to me what you read and I say to you who you are